Virüsün yayılmasını engellemenin en etken yolu olarak evlerimizde kalmamız gerektiğini her fırsatta vurguladığımız bugünlerde, gazeteniz Pervasız; okuyucularını, evlerinde çekecekleri videoları Pervasız Youtube Kanalında yayınlanmak üzere whatsapp hattına göndermeye davet ediyor.

Uzaktan eğitime geçilmesiyle öğrencilerin, tedbirlerin artırılmasıyla da anne ve babaların zorunlu haller dışında evden çıkmayarak, virüsün yayılmasına karşı toplumsal bir dayanışma göstermelerinin istendiği şehrimizde okuyucularımızdan, çektikleri yaklaşık 10 saniye süreli videolarla hemşehrilerimize örnek olmalarını bekliyoruz. Videolarınızın, paylaşmak istediğiniz slogan ve net mesajınızı içermesini öneriyoruz. Telif hakları yasası uyarınca da videolarınızda müzik kullanılmaması zorunluluğunu belirtmek istiyoruz.

Akşehir dışından ve özellikle yurt dışından Pervasız’ı takip eden Akşehirlilerin de bu harekete katılarak, bulundukları il ve ülkeden Akşehir’e gönül köprüsü kurmalarına aracı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Okuyucularımıza, gönderilen videoları Pervasız Youtube Kanalından izlerken, kanalımıza abone olmalarını da bu vesileyle hatırlatmak istiyoruz.

https://www.youtube.com/channel/UCQobzT81nUMmKxb_9Wlpxnw?view_as=subscriber

Whatsapp İhbar Hattımız: 0332 812 28 28

“Evde Kal Akşehir, Evde Kal Türkiye”
“Evde Hayat Var, Evde Kal”
“Evde Kal, Sağlıkla Kal”
“Hayat Eve Sığar”