Küçükhasan-Adakasım arasındaki bağlantı yolunun genişletilmesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Çeltik Belediyesi, araç filosunu yenileme ve araç sayısını artırma projesi kapsamında ikinci bir taziye aracını da ilçeye kazandırdı.

Halka en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; ”Daha önce yapılan yolların günümüz şartlarına uygun hale getirilmesi için çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah planladığımız şekliyle yolların gerekli genişletilmesini yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımıza da teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

“Acınız acımızdır” düşüncesiyle yola çıktıklarını söyleyen Başkan Meşe, bir vatandaşın hibe ettiği ikinci taziye aracının hizmete girmesi konusunda yaptığı değerlendirmede de şu ifadelere yer verdi:

”Bize göre Belediyecilik, doğumdan ölüme kadar tüm alanlarda vatandaşa hizmeti gerektiriyor. Biz de vatandaşlarımızın iyi günlerinde yanlarında olduğumuz gibi, acılı günlerinde de beraber olmaya gayret gösteriyoruz. Çeltik Belediyesi olarak bir yandan hemşerilerimizin sevinçlerini paylaşmak amacıyla ‘Hoş Geldin Bebek’ projemizi yürütürken, diğer taraftan da hemşerilerimizin hizmetine sunduğumuz ikinci bir taziye aracımızla vatandaşlarımızın hüzünlü günlerinde yanında olup acılarını paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Aracı hibe eden vatandaşımıza, şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim.”