Bulunması için ailesinin bir televizyon programına da katıldığı Dursiye Sağlam’ın (40), Afyonkarahisar’da evine gitmek üzere iş yerinden ayrıldığı tarihten 7 gün sonra cesedi bulundu. Programda telefon bağlantısı kurulan ve daha sonra polis tarafından sorgulanan Ahmet isimli şahsın, kadını öldürdükten sonra yakmaya çalıştığını itiraf ettiği öğrenildi.

Afyonkarahisar’ın Kanlıca Mahallesi’nde yaşayan ve çalıştığı iş yerinden 11 Şubat gecesi saat 24:00’da evine gitmek üzere ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Dursiye Sağlam için ailesi kayıp ihbarında bulundu. Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri; evli ve 2 çocuk annesi Dursiye Sağlam’ın kızı ve kardeşinin katıldığı bir televizyon programında telefon bağlantısı kurulan ve iş çıkışı görüştüklerini söyleyen Ahmet isimli şahsın şüpheli konuşmaları üzerine şahsı sorguya aldı. Şüphelinin sorgusunda, kadını öldürdüğünü ve yakmaya çalıştığını itiraf ettiği öğrenildi.

Afyonkarahisar’a 5 kilometre uzaklıktaki Sülümenli kasabası yakınlarında Dursiye Sağlam’ın cansız bedenine ulaşıldı.(İHA)