Belçika’da yaşayan gurbetçileri ziyaret etmek amacıyla Belçika’ya giden Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, her platformda bir araya gelmeye gayret ettiği hemşehrileriyle hasret giderirken, onların görüş ve önerilerini de dinledi.

Vatan özlemi çeken gurbetçileri iş yerlerinde ve evlerinde ziyaret eden Başkan Meşe, seçimlerin yapıldığı tarihten bu yana ilçede yapılan işler ve yatırımlar hakkında genel istişarelerde bulundu. Çeltik’in sadece ilçe içinde değil ilçe dışında da yaşayan büyük bir nüfus potansiyeli olduğunu belirten Ali Meşe; “İlçemiz dışında yaşayan hemşerilerimizin istek ve taleplerini dikkate almaya, onlarla her platformda bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Bu ziyaretimizde de bu gaye doğrultusunda hemşerilerimizle bir araya gelerek hem gurbetçilerimizle hasret gidermiş hem de onların istek ve görüşlerini almış olduk. Dün olduğu gibi bugün de yarın da gurbetçi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Meşe’yi güler yüzle ve samimi duygularla karşılayan gurbetçi vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.