Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Yunak ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Sistem İşletme Müdürü Mustafa Emre Şafak, Sistem İşletme Başmühendisi Cafer Yıldırım ve Yunak İşletme Sorumlusu Uğur Ballı’nın da katıldığı kahvaltının gündemini, yatırım ve bakım çalışmaları oluşturdu.

Kahvaltı programında, Genel Müdür Erol Uçmazbaş; yapılan çalışmalarla ilgili bölge muhtarlarının görüş ve önerilerini dinleyerek bilgi alışverişinde bulundu. MEDAŞ’la yaşanan sorunların son yıllarda yok denecek kadar az olduğunu ifade eden muhtarlar, ortaya çıkan sorunların da Yunak İşletmesi’nin özverili çalışmaları sayesinde en kısa sürede çözüme kavuşturulduğunu söylediler. İlçeye yapılan yatırımlar sayesinde arıza sayısının azalması karşısında memnuniyetlerini dile getiren muhtarlar, tüm çalışanlara teşekkürlerini ilettiler.

Genel Müdür Uçmazbaş, kahvaltı sonrasında Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan’ı da ziyaret etti. Tamamlanan 2019 yılı yatırımları ve planlanmış olan 2020 yılı yatırımlarının konuşulduğu ziyarette Başkan Demirhan, bölgeye yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı Uçmazbaş’ın şahsında kuruma teşekkür etti.