Akşehirspor’la 3. sezonunu yaşayan Teknik Direktör Cenap Taner’in, grubumuzda liderliğini sürdüren Antalya temsilcisi Kestelspor’la anlaştığı bildirildi.

Cenap Taner’in bu kararında kendisiyle ilgili kariyer planlamasının etkin olduğu, Akşehirspor bünyesinde herhangi bir sorun ya da fikir ayrılığının yaşanmadığı vurgulandı. Ayrılışının kesinleşmesi üzerine Teknik Direktör Cenap Taner, Akşehirspor Yönetimi beraberliğinde Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya bir veda ziyareti gerçekleştirdi.

Önemli değişimin yaşandığı Akşehirspor Kulüp Başkanı Ünal Çelik, Cenap Taner’in yardımcılığını sürdüren ve bundan sonraki süreçte yola birlikte devam edecekleri İhsan Dikici ile beraber gazetemizi ziyaret etti. Cenap Hoca’nın takıma çok şey kattığının altını çizen Ünal Çelik; İhsan Hoca’nın da yardımcılığı döneminde önemli katkı sağladığını, oyuncularla diyaloğunun oldukça iyi olduğunu ve üstlendiği görevi hakkıyla yerine getireceğine inandıklarını söyledi.

İhsan Dikici de bu görevin kendisine verilmesinden gurur duyduğunu belirterek, takımın Şampiyonluk hedefinden sapmadan yoluna devam etmesi için 8 gün içinde oynayacakları 3 maça da çok iyi hazırlanıp sahaya galibiyet için çıkacaklarını söyledi.