İlçenin imar edilmesi ve eksiklerin giderilmesi yönünde planlanan çalışmaların hız kesmeden yürütüldüğü Çeltik’te, Belediye Başkanı Ali Meşe de denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Belediye tarafından başlatılan çalışmaları bizzat sahada takip etmesi ile bilinen Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, önceki gün de Gökpınar Mahallesinde bulunan Şehit Hüseyin Alici Parkında yapılan sondaj çalışmalarını yerinde denetledi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Meşe, Gökpınarlı vatandaşlarla da bir araya gelerek yapılan projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Çeltik’te istihdamın artması yönündeki girişimlerini de sürdüren Ali Meşe, özel teşebbüs tarafından tekstil atölyesi açılacak olan Küçükhasan Mahallesindeki hizmet binasında devam eden tamir ve tadilat çalışmalarını da yerinde inceledi.

Başkan Meşe; “Çeltik Belediyesi olarak, hemşehrilerimiz için iş imkanlarını genişletmek adına özel teşebbüsleri ilçemize davet ediyor ve onları destekliyoruz. Vatandaşlarımıza istihdam sağlayacak olan işletmeye teşekkür ediyor ve başka iş insanlarına da örnek olmasını diliyorum” dedi.