Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Akşehir Aile Sanat ve Eğitim Merkezi- ASEM’de Bahar Dönemi kayıtları başladı.

El sanatları, meslek eğitimi, kişisel gelişim, sanat ve tasarım ile spor ve yüzme kurslarının yer alacağı program için başvurular 2 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca ASEM’de bu yıl ilk kez, talep üzerine kadınlara yönelik Taekwondo kursu hayata geçirilecek. ASEM’de 3-6 yaş arası çocuğu olan kursiyerler için kreş hizmeti de veriliyor.

ASEM bünyesinde açılacak olan kurslar şöyle:

Ofis Programları, Bilgisayar İşletmenliği, F Klavye Kullanımı, Türk İşaret Dili, Kur’anı Doğru Okuma ve Anlama, Kur’an-Kerim Elif Bâ, Kur’an-ı Kerim Tecvidli, Hadis Okumaları, Arapça A1, İngilizce A1 ve A2, Genel Muhasebe, Kadın Giysileri Dikimi, Dekoratif Ahşap Süsleme, Unlu Mamulleri Hazırlama, Yağlı Boya Resim, Şiş Örgü, Dekoratif Tablo Yapımı, İğne Oyası, Üç Boyutlu Şekillendirme (Kağıt Rölyef), Tel Kırma, Dekoratif Ev Aksesuarları, Filografi, Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Cam Süs Eşyası Yapımı, Sulu Boya Resim, Kat’ı Sanatı, Sağlıklı Beslenme, 3-6 Yaş Oyun Etkinlikleri, Kişisel Gelişim, Su Kabağı İşlemeciliği, Saça Geçici Kalıcı Şekil Verme, Cilt Bakımı, Step Aerobik, Zumba, Yüzme, Taekwondo.