Ümit Aykut Şener / Kundu-Antalya

Kırmızı-Beyazlıların Teknik Direktörü Cenap Taner, 10 günlük kampı Pervasız’a değerlendirdi…

TFF Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta mücadele eden temsilcimiz Akşehirspor’un, ilk yarının sona ermesinin ardından, 2-12 Ocak 2020 tarihlerinde ikinci yarı maçlarına hazırlık için Antalya/Kundu’da girdiği 10 günlük kampı bugün sona erdi.

Kırmızı-Beyazlı futbolculara kamp süresince kondisyon yüklemesi yapan teknik direktör Cenap Taner 10 gün süren kampı, Pervasız’ın Başyazarı Ümit Aykut Şener’e şöyle değerlendirdi:

“2-12 Ocak Antalya kampını bugün itibariyle tamamladık. Takımızı açısından çok verimli bir kamp dönemi geçirdik. Günde çift idman ve 3 hazırlık maçı yaptık. Bu maçların ikisinde berabere kaldık diğerini de kazandık. Kampa 4 yeni futbolcuyu dahil ettik. Ligin ikinci yarısının çok daha zor geçeceğini biliyoruz. Yeni transferlerimizin resmiyet kazanması durumunda çok daha iyi bir ikinci yarı geçirmek istiyoruz. Ligin ikinci yarısına güçlü Ispartaspor deplasmanıyla başlayacağız. Bizim için zor ve önemli bir maç olacak. Alacağımız bir galibiyetle moralli ve iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. 2 günlük iznin ardından Salı günü kendi tesislerimizde toplanarak Ispartaspor maçının hazırlıklarına başlayacağız.”

Teknik Direktör Cenap Taner’in 10 günlük kampın raporunu ve transferler için görüşlerini, hem Yönetim Kuruluna hem de Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya sunacağı öğrenildi.

Kırmızı-Beyazlılar, Pazar günü (bugün) saat 13:30’da kamp yaptığı otelden ayrılarak Akşehir’e hareket etti.