Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, gazetemize gerçekleştirdiği ziyarette 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladı.

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel eşliğinde gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Salih Akkaya; “Kar, kış demeden halkımızın gözü, kulağı ve sesi olma noktasında gösterdiğiniz gayretleriniz için sizleri tebrik ediyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum” dedi.

GAZETEMİZE KUTLAMA ZİYARETLERİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle; Akşehir PARKHAYAT Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Serkan Demirdağ ve Hasta Hizmetleri Müdürü Bilal Divrik, Akşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Er ile Akşehir Ülkü Ocaklarından bir grup temsilci de gazetemizi ziyaret ettiler.

Pervasız çalışanları olarak; gazetemize gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ve bizleri arayarak günümüzü kutlayan ve çiçek gönderen İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu, Yunak Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Coşkun ile tüm kuruluş ve hemşehrilerimize teşekkür ediyor, bizler de tüm meslektaşlarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyoruz.