İstasyon Mahallesi’nde bulunan ve iç mekanın mevzuat hükümlerine göre düzenlenmesi çalışmaları tamamlanan Gökdağ Camii Kur’an Kursu’nda, 4-6 yaş eğitimi için öğrenci kayıtları alınmaya başlandı.

Akşehir Müftüsü Ahmet Kardaş, kendisinin de bizzat yakından ilgilendiği ve takibini yaptığı kurs için; “4-6 yaş eğitimi büyük önem arz etmektedir. Geleceğimizin teminatı yavrularımızın manevi açıdan dejenere olduğu günümüzde, bu tür hizmetler daha da artırılarak devam edecektir. Halkımızın yoğun taleplerine imkanlar ölçüsünde cevap verilmektedir. 4-6 yaş eğitim sertifikalarına sahip ve konusunda ehil öğreticilerimizin rehberliğinde düzenlenen kursumuz için, 2019-2020 Eğitim-Öğretim dönemi öğrenci kayıtları alınmaya başlanmıştır. Uygun yaş aralığındaki yavrularımızı kayıt için bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Gökdağ Camii Kuran Kursuna kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların; 0544-7952389 ve 0544-4618377 irtibat numaralarından bilgi alabilecekleri veya İstasyon Mahallesi, Nasreddin Hoca Bulvarında bulunan Gökdağ Camii’ne bizzat başvurabilecekleri belirtildi.