Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası, 27-28 Eylül 2019 tarihleri arasında Kars il merkezinde gerçekleştirilecek olan Yöresel Peynirler Kars Buluşması 2019 etkinliğine katılmak isteyecek üyeleri için bir duyuru yayımladı.

Duyuruda; Serhat Kalkınma Ajansı, Kars Valiliği ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin, Türkiye genelindeki yöresel peynir üreticilerini bir araya getirerek sektörel buluşma imkanı sunacağının altı çizildi.

Organizasyon kapsamında kurulacak olan çadır ve stantların bedeli ile konaklamaların; Serhat Kalkınma Ajansı, Kars Valiliği ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası tarafından karşılanacağı bildirilen duyuruda, her ilden bir firmanın seçilerek iletilmesinin talep edildiği, bu nedenle başvurular arasından bir firmanın Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından kura yolu ile belirleneceği bilgisi yer aldı.

Söz konusu organizasyona katılmak isteyen yöresel peynir üreticilerinin; 13 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar [email protected] adresine mail gönderme yoluyla başvuru yapmaları gerekiyor.