Akşehir Özel Umut Bakım Merkezinde düzenlenen aşure ikramına; Akşehir protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı. Akşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı’nın, Belediye Başkanı Salih Akkaya ile tokalaşmak üzere ayağa kalktığı esnada oturduğu koltuğun devrilmesi, “Başkan Başkanı koltuğundan etti” esprisine neden oldu.

Akşehir Kaymakam Vekili Mehmet Erdem Akbulut, Belediye Başkanı Salih Akkaya ve Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı’nın yanı sıra; İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Çapan, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Erdem, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Eyüp Yılmaz ve Akşehirspor Teknik Direktörü Cenap Taner ile kamu kurumları, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği aşure ikramı, katılanların samimi sohbetlerine de sahne oldu. Belediye Başkanı Akkaya ile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Makascı’nın tokalaşma girişimi espriye neden olurken, Merkez bahçesinde düzenlenen ikram; davetliler ile bir arada etkinliğe katılan Merkez sakinlerinin de hoşça vakit geçirmelerine aracılık etti.

Davetlileri tek tek karşılayan ve katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür eden Merkez kurucuları Özgür Camcı ve Gökhan Camcı, her yönüyle sosyal bir etkinliğe imza atmış oldular.