Dün saat 16:00’da Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde toplanan AK Parti Akşehir 72. İlçe Danışma Meclisi’nde konuşan İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu; Danışma Meclislerinin amacının, teşkilatı birlikte yönetmek ve ortak akılda buluşmak için istişareler yapmak olduğunu söyledi.

AK Parti Akşehir 72. İlçe Danışma Meclisi’ne; Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi ve Akşehir İlçe Koordinatörü Muharrem Akkaya, Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Belediye Meclisi’nin AK Partili üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Konuşmasında, ilçe teşkilatlarının tüm unsurlarını bir araya getiren Danışma Meclislerinde yapılan istişarelerin önemini vurgulayan Çardakoğlu; “Meclise katılan, AK Davaya gönül vermiş herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Salih Akkaya da yaptığı sunumda; tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili gelişmeleri ve süreçleri katılımcılarla paylaştı.