Akşehir Gençlik Merkezi, Gençlik Haftası kapsamında Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası etkinlikleri devam ediyor. Etkinlikler çerçevesinde Akşehir protokolü ziyaretleri gerçekleştiren Akşehir Gençlik Merkezi gençleri, Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk’ün konuğu oldular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Türk; “Gençlerine değer veren ve onların her birinin vatanına, milletine ve insanlığa faydalı birer insan olarak yetişmesini kendisine gaye edinen toplumlar, geleceğe güvenle bakabilmişlerdir. Geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin kendi başına karar verebilen, ülkesini ve milletini seven, milli değerlerine sahip çıkan, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri ortak hedefimizdir. Bu vesile ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Gençlik Haftası kapsamında yapılan etkinlikler konusunda Kaymakam Mehmet Türk’e bilgi veren Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz da desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etti.