Oynadığı iki play-off maçında da penaltı atışlarıyla mağlup olan takımımız için, 3.Lig’e çıkma mücadelesinde yapacağı son karşılaşma öncesi kurban kesilerek dua edildi.

18 Mayıs Cumartesi günü Gaziantep’te oynanacak olan Ağrı 1970 Spor maçı öncesinde bir araya gelen Akşehirspor Yönetimi, Teknik Heyeti ve futbolcuları, motivasyon tazelediler. Kurban kesilmesi ve iki maçta yaşanan şanssızlıkların son bulması için futbolcularımızdan Sedat’ın yaptırdığı duanın ardından takım idmana çıkarak hazırlıklarını sürdürdü.

Kulüp Başkanı Yahya Yılmaz yaptığı konuşmada; elde edilen şampiyonluğu 3.Lig’e yükselerek taçlandırmak istediklerini ve takıma güvendiklerini söyledi. Teknik Direktör Cenap Taner de futbolcuların; ilk maçta gelen son dakika golü ve iyi mücadele ettikleri ikinci maç sonunda yine penaltılarda kaybetmiş olmanın getirdiği olumsuzluklardan sıyrılarak bu maçta galip geleceklerine inandığını belirtti. Cenap Taner; “Varımızı yoğumuzu ortaya koyup, son maça kalan 3.Lig şansını değerlendireceğiz” dedi.