Vaillant marka kombi satışında Türkiye 8’incisi olan Tepeoğlu Grup, doğalgazın Akşehir’de kullanılmaya başlandığı yıl olan 2016’dan bu yana, kaloriferden kombi kullanımına geçişte liderliği elden bırakmıyor.

2005 yılında Kadir Tepeoğlu tarafından kurulan firma; Vaillant, Protherm ve Termodinamik markalarının mümessilliğini yapıyor. Toptan ve perakende satışın yanı sıra, taahhüt olarak ifade edilen; satılan cihazın bağlantısının yapılarak çalışır hale getirilmesi alanında firmanın Müşteri Memnuniyeti Anketi derecelendirmesi yüzde 97.

Akşehir’in kömürden doğalgaza geçişinde üstlendikleri rolü bir misyon olarak gördüklerini söyleyen Kadir Tepeoğlu’nun konuyla ilgili değerlendirmesi şöyle: “Toplam 28 çalışanımızın 20’si sahada çalışan, alınan işi zamanında ve eksiksiz tamamlayan eğitimli ve deneyimli arkadaşlarımız. Onların işlerini yaparken gösterdikleri özen ve ofiste çalışan arkadaşlarımızın gayreti ile sağladığımız müşteri memnuniyeti, bizim için çok önemli. Çünkü müşterilerimiz zaten bizim hemşehrilerimiz. Onların memnuniyeti bizim olmazsa olmazımızdır. Kaldı ki bir Akşehir firması olarak; yaptığımız ticaretten daha önemlisi, doğalgaz kullanımında üstlendiğimiz roldür. Doğalgazın ısınma amaçlı kullanılması, partikül madde ve kükürt dioksit gibi kirleticilerin oluşmasını önlediği için, Akşehir’de çevre ve insan sağlığı açısından önemi yadsınamaz. Böyle bir misyon taşıyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyor, bizi Türkiye 8’inciliğine taşıyan hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.’’