AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya birlikte Akşehir esnaflarını ziyaret ederek 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde,Cumhur İttifakı için destek istediler.

2014-2019 dönemleri arasında Akşehir’de yapılan 5 yıllık hizmet ve yatırımların bir 5 yıl daha verilmesi durumunda yapılacaklar için garanti olduğunu ifade eden AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem,“Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Hükümetimiz uyum içerisinde Akşehir’imizi geliştirmeye ve kalkındırmaya devam edecektir. 3 dönemdir AK Parti Belediyeciliği ile büyük hizmetlere ve yatırımlara kavuşan Akşehir’imiz, yeni dönemde de inşallah daha büyük hizmet ve yatırımlara kavuşmaya devam edip, üçlü ve güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir” diye konuştu.

Akşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya beraberinde Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları olduğu halde Akşehir’e birçok güzel hizmet ve proje kazandırmak için çalışacaklarının sözünü verdi. Akkaya,“Bu yeni dönemde halkımız teveccüh göstererek bizlere devam etme şansını verirse 81 adet projemizi ve birçok güzel projeyi siz değerli hemşehrilerimize verebilmek için ekibimizle birlikte gece gündüz çalışacağız” dedi.