Erasmus Plus projeleri kapsamında yurt dışı eğitim programına katılan öğrenciler, yurda dönüşlerinde Kaymakam Mehmet Türk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu’nu ziyaret ettiler.

Erasmus Plus projeleri çerçevesinde hazırlanan “Akşehir’den Avrupa’ya Uzanıyoruz” adlı proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan Akşehir Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Kaymakam Türk’ü makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Mehmet Türk, geleceğimiz olan gençlerimizin bu ve benzeri projeler ile ufuklarının açılacağını, yeni ülkeler gördüklerini ve buradaki sağlık hizmetleri ile uygulamalarını yakından ve yerinde görme imkanı bulduklarını söyledi. Ayrıca, geleceğimizi imar ve inşa edecek gençlerimizin donanımlı yetişmelerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Türk, gençlere üstün başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu’nu da ziyaret eden öğrenciler, gözlem ve izlenimleri hakkında bilgi verdiler. Topaloğlu projenin faydalarını vurgulayarak, emeği geçenlere teşekkür etti.